Torebka skórzana na indywidualne zamówienie !

Nasza specjalność to projektowane i wykonywane na indywidualne zamówienia torebki skórzane.
To wyjątkowa okazja – możliwość posiadania oryginalnej torebki dostosowanej do własnych potrzeb i charakteru. Jeżeli spodoba Ci się któraś z naszych torebek skórzanych, jednak uważasz, iż powinna ona zostać wykonana dla Ciebie z innej skóry naturalnej lub z innymi dodatkami – prosimy o kontakt.

Umożliwiamy dobór skóry, podszewki oraz okuć kaletniczych, ich rodzaju i koloru, a także przeprowadzamy konsultacje ewentualnych modyfikacji wybranego modelu torebki skórzanej.
Wszystkie decyzje podejmujemy tak by nasz Klient miał pewność, że gotowa torebka stanowi niepowtarzalne dzieło jego pomysłu oraz naszej sztuki ręcznego i indywidualnego wykonania.
Dla osób zainteresowanych oferujemy bezpłatną wysyłkę próbek kolorów skóry naturalnej z jakich może została wykonana torebka skórzana oraz dodatkowych zdjęć – prosimy o kontakt.

Złożone do nas zapytanie lub zamówienie nie zobowiązuje Państwa do dokonania zakupu.
Wszystkich naszych Klientów zapewniamy, że przyjmując ich zamówienie pozwolimy podjąć im decyzję o zakupie dopiero po osobistym zapoznaniu się z wykonaną torebką.
Jeżeli nie będą Państwo usatysfakcjonowani gwarantujemy prawo do odstąpienia od zakupu lub jego zwrotu ( szczegóły na stronie regulamin ) w ciągu 14 dni bez względu na powód .